درباره ما

Domain Name API، ریجیسترار تایید شده از طرف ICANN، یک شرکت نمایندگی فروش دامنه است که به منظور فروش محبوب ترین دامنه های اینترنت با نازلترین قیمت به شرکت های دامنه و هاستینگ، آژانس ها، سرمایه گذاران دامنه، پورتال های وب، و شرکت های نرم افزار و رایانه ای تاسیس شده است. این فرایند خلاقانه در پارک فناوری واقع در دانشگاه "کوجی الی" آغا8 شده است و با ارائه ی خدمات به بیش از 170 کشور و 16000 فروشنده ی دامنه به طور پیوسته در حال توسعه می باشد.

دسترسی به صدها پسوند دامنه

شما به راحتی می توانید از طریق پنل فروشنده ی دامنه، به بیش از صد مورد پسوند دامنه روی API های.net ، .php و یا WHMCS دسترسی داشته باشید.

نازلترین قیمت دامنه

برنامه فروشندگی دامنه یک پروژه فروش دامنه است که در محدوده پارک فناوری دانشگاه کوجیئلی معاف از مالیات می باشد. در مقایسه با سایر شرکت های ثبت شده ارائه دهنده دامنه API اینجا کلیک کنید و خدمات فروش دامنه، این شرکت مقرون به صرفه ترین قیمت دامنه دنیا را به شما ارائه می دهد. برای مشاهده ی مناسب ترین قیمت های نمایندگی فروش !

به لطف راه حل های مختلف ارائه شده توسط Domain Name API، این شرکت قادر به ارائه 100٪ کنترل و انعطاف پذیری به همکاران خود می باشد. این شرکت همواره در حال توسعه ی محصولات و خدمات خود است و همچنان به لطف خدمات پشتیبانی حرفه ای و خدمات نوآورانه ، باعث افزایش قدرت رقابت نمایندگی های فروش دامنه ی خود خواهد بود.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی فروش دامنه API و انتقال دامنه از طریقایمیل های زیر با بخش فروش ما تماس بگیرید:[email protected]

شرکت ثبت دامنه تایید شده از ICANN

برنامه فروشندگی دامنه Domain Name API – و شرکت Atak Domain. این شرکت در سال 2011 توسط ICANN مورد تایید قرار گرفت.

20+ лет опыта в секторе

Система дилерства доменов, которой управляет команда экспертов с 20 летним опытом в сфере доменов, обновляется день ото дня..

قانون متمرکز بر مشتری

ما به خوبی می دانیم فروشندگان دامنه ما چه می خواهند. ما حرف شما را می شنویم و به مرتفع کردن نیازهای شما به بهترین شکل ممکن ادامه خواهیم داد.

خدمات ارزش افزوده بدون هزینه

شما می توانید از سپرده گذاری بدون محدودیت بالا و پایین، ثبت نام برای نماینگی فروش رایگان، محافظت WHOIS رایگان، مسیریابی دامنه رایگان، مدیریت DNS رایگان و بسیاری از ویژگیهای دیگر بهره مند شوید.

در اعداد Domain Name API
16.000+

نماینده

500+

اعتباربخشی

180+

کشور

800+

پسوند دامنه